brn-271

$600 | Sold for: $600
שתי גלויות עם ציורי האמן נשלחו להרמן שטרוק, 27.7.1917, 11.8.21
Corinth Lovis
Two postcards with paintings by the artist, sent to Hermann Struck, 11.8.21, 27.7.1917Corinth Lovis

brn-272

$2500 | Sold for: $2500
Totentanz, Berlin Euphorion Vlg 1922 מהדורה מיוחדת עם חמישה הדפסים חתומים ביד בפורטפוליו מקורי
Corinth Lovis
Toten tanz, Berlin Euphorion Vlg 1922, Beleg Exemplar enthaelt 5 handsigniert, halb leder mappe, special edition with 5 handsigned prints in orig. portfolioLovis Corinth

brn-273

$200
רישום פחם, אישה יושבת חתום J 25X17
יוסף ישראלס מיוחס ל
Carbon drawing, seated woman, signed J, 25X17Josef Israels attributed to

brn-274

$600 | Sold for: $600
שמונה תצריבי מחט קרה לדון קישוט, 1919 פורטפוליו בגודל 19X34, תצריבים כ"א כ-23X19.5
Kleinschmidt Paul 1883-1949
Eight cold dry point to Don Quixote, 1919, portfolio size 19X34, each etching appr. 23X19.5Kleinschmidt Paul 1883-1949

brn-275

$1000
רישום טוש, רוכבים על סוסים חתום, 4.7.05, 24X19.5
Kleinschmidt Paul 1883-1949
Ink drawing, riders on horses, signed 4.7.05, 24X19.5Kleinschmidt Paul 1883-1949

brn-276

$30
תצריב, רח' היהודים באמשטרדם העבודה מהספר Die Kunst der Radierens, של הרמן שטרוק, 13X19
Liebermann Max
Etching, Amsterdamer Judengasse, from Hermann Struck's book Die Kunst der Radierens, 13X19Liebermann Max

brn-277

$15000
שמן על מזונית, סירות ליד החוף חתום 49X57
Oppenheimer Max
Oil on masonite, boat near the shore, signed 49x57Oppenheimer Max

brn-279

$10000
פסטל, כנסיה בכפר, חתום, 21X30
פיסארו קאמיל
Pastel drawing, a church in the village, signed, 21X30Camille Pissarro

brn-280

$500
תצריב, סולם יעקב, חתום בלוח 1644, 11.5X7
Rembrandt
Etching, Jakob's ladder, signed on panel 1644, 11.5X7Rembrandt

brn-281

$220 | Sold for: $260
ברונזה על בסיס שיש, הרקולס עם נשר גובה הברונזה 21.5 ס"מ
Schmidt-Felling
Bronze on marble base, Hercules with a vulture, bronze height 21.5 cmSchmidt-Felling

brn-282

$450 | Sold for: $450
ליטוגרפיה, גבר הולך (הרמן שטרוק?) חתום, 25X18
לסר אורי 1861-1931
Lithograph, man walking (Hermann Struck?)signed, 25X18,Lesser Uri 1861-1931

brn-283

$300 | Sold for: $550
ברונזה, עירום אישה, גובה 43 ס"מ, חתום
L.V.
Bronze, female nude, height 43 cm, signedL.V.

brn-406

$90
סריוגרפיה חתומה בלוח קלפי משחק, פגום, חתום בלוח, 76X49
Ferdinand Leger
Seriograph, game cards, signed on panel, 76X49Ferdinand Leger