265-510

$25 | Sold for: $40
אקוורל, רחוב בעיירה בצרפת חתום, 23X18
W.W. Hadger
Aquarelle, road in a French town, signed, 23x18W.W. Hadger

265-511

$45 | Sold for: $80
אקוורל, נוף עם חוף ים, חתום המאה ה19, 35.5X25
A. Coleman
Aquarelle, landscape with seashore, signed, 19th C., 35.5x25A. Coleman

265-512

$40 | Sold for: $260
שמן על בד, נמל עם אניות מפרש הולנד, המאה ה19 (פגמים), 38X89
Oil on canvas, harbor with sailing ships, Netherlands, 19th C. (damages), 38x89

265-513

$100
ליטוגרפיה, פיה-מכשפה, חתום EA, מידות 46X33
Leonor Fini 1907-1996
Lithograph, fairy-witch, signed EA, 46x33Leonor Fini 1907-1996

265-514

$40 | Sold for: $40
זוג ציורי אקוורל, סצינות כפריות חתומים, מאה 19-20, A Surrey College, 25.5X15, 25X14.5
Charles Master
Pair of aquarelle paintings, rural scenes, signed, 19th-20th C., A Surrey College, 25.5x15, 25x14.5Charles Master

265-515

$120
אקוורל, כפר ערבי
H.G. Gray
Aquarelle, Arab villageH.G. Gray