brn-236

$50 | Sold for: $65
גשרים, שירים ופואימות 1900-1913 מהד שלישית, הוצ' הספר, ברלין, תרפ"ב 1922, עם הקדשה אישית חתומה של המחבר להרמן שטרוק, תרפ"ד 1924
זלמן שניאור
Gsharim, Shirim Upoemot 1900-1913, 3re Ed., with personal dedication by the author to Hermann Struck, 1924Zalman Shneor

brn-238

$25
טנקרד, הוצ' אחיספר, ורשה (נקבי עש)
ד'יזרעאלי
Tancred (Hebrew), Achisefer publ., Warsaw (moth holes)D'Israeli

brn-239

$30 | Sold for: $30
ציונים ותמרורים בשבעים שנות נדודים תרמ"ב-תשי"ב, אוטוביוגרפיה מאת ישעיהו רפאלוביץ, ת"א, תשי"ב 1952
ישעיהו רפאלוביץ
Tziunim Vetamrurim B'Shivim Shnot Nedudim 5642-5712 1882-1952, Autobiography, Tel-Aviv 1952Jesaia Raphaelovitz

brn-241

$40 | Sold for: $40
השלוח, מכתב עתי חדשי לספרות, למדע ולענייני החיים, שני כרכים: יח, שבט-תמוז, תרס"ח 1908, יט, אב תרס"ח-טבעת תרס"ט 1908-1909, עורכים: דר י. קלוזנר, ח.נ. ביאליק, הוצ אחיאסף, אודיסא
Hashiloach, monthly,two volumes: 18, 1908, 19 1908-1909, ed Dr. I Klausner and C.N. Bialik, Odessa

brn-242

$25 | Sold for: $110
ימים נוראים, ספר מנהגות ומדרשות ואגדות, הוצ' שוקן, תרצ"ח 1938, פורמט מיוחד חצי עור (כריכה אחורית מפורדת)
שמואל יוסף עגנון
Yamim Noraim, Sefer Minhagot uMidrashot Ve/Agadot, Schoken, 1938, special half leather edition (back cover separated)Shmuel Yosef Agnon

brn-243

$40
אגרות ח.נ. ביאליק א-ה הוצ' דביר, תרצ"ח 1938 (נקבי עש)
ח.נ.ביאליק
Igrot C.N.Bialik 1-5, Dvir, 1938 (moth holes)C.N.Bialik

brn-244

$25
על פרשת דרכים א-ד קובץ מאמרים, הוצ' יודישער פערלאג, ברלין, תר"צ 1930
אחד העם
Al Parashat Drachim 1-4, Juedischer Verlag, Berlin, 1930Achad Haam

brn-245

$90 | Sold for: $95
ביבליותיקה עברית, 18 כרכים של חוברות כרוכות בנושאים שונים: מדעים: תורת החיים, ממון, היסטוריה: האדם הקדמון, תולדות היהודים, פרנסים בישראל, וכן כ-13 כרכים של כתבי סופרים ומשוררים שונים, הוצ' תושיה, ורשה, תרנ"ח-תרס"ב 1898-1902(דפים מצהיבים, חלקם מתפרקים)
Bibliotheka Ivrit, 18 volumes of bound booklets in Hebrew on various subject: sciences, History, Jewish History, and appr 13 vol. of writings of authors and poets, Tushia publ., Warsaw, 1898-1902 (yellowish pages, some dismantled)

brn-246

$25
דברי ימי ישראל א-ו הוצ' יזרעאל (ש. שרברק), ת"א, תרצ"ט 1939
ד"ר צבי גרץ
Divrey Yemey Israel 1-6, Yizrael publ, Tel-Aviv 1939Dr. Zvi Gretz

brn-247

$25 | Sold for: $35
פון ספר רזיאל המלאך ירושלם, תרפ"ו 1926, עטיפה ליטוגרפיה צבעונית (פגמים, חותמות בעלים)
י.ד. קאמזאן
Fon Sefer Raziel Hamalach, Jerusalem 1926, cover colored lithograph (damage, owner's stamps)I.D. Komson